Podobne artykuły

Dodany przez Waldemar Treliński, czwartek, 19 02 2014

Restauracja sushi

Moda na kuchnię japońską oraz legendarne sushi przybyła do Wrocławia wraz z menadżerami otwieranych tu co rusz firm koreańskich, tajwańskich, japońskich i wreszcie chińskich.

Dobra restauracja japońska to restauracja Hanami. Położona przy ulicy Czystej we Wrocławiu serwuje wyborne a także wykwintne dania z surowych ryb a także owoców morza. Restauracja japońska Hanami oferuje dodatkowo usługi cateringowe, obsługuje bankiety firmowe oraz imprezy okolicznościowe.

Wraz z ciągle wzrastającą ilością gości zagranicznych we Wrocławiu zaczęły otwierać się jak grzyby po deszczu coraz to nowe lokale gastronomiczne i restauracje. Nowi biznesmeni przybywający z państw o innych kulturach chcą jeść swoje własne posiłki tym bardziej, iż polski catering, polska gastronomia i polskie firmy cateringowe nie mają zbyt dużo interesującego do zaproponowania.

Rozwijający się nadzwyczaj ekspansywnie biznes we Wrocławiu, spotkania firmowe, powstające firmy - wszystko to spowodowało wzrost zapotrzebowania na profesjonalne usługi cateringowe, które zaopatrzą w żywność imprezy okolicznościowe czy bankiety firmowe. Firma cateringowa o tradycyjnym profilu działalności, robiąca klasyczne pierogi, bigos albo gołąbki przestaje mieć już dziś sens bycia na rynku.

Moda na kuchnię włoską spowodowała, że we Wrocławiu otwarto kolejną włoską restaurację o nazwie Tre Piani. To gustowny i przepięknie zlokalizowany lokal tuż przy ulicy Świdnickiej. Lokal jest restauracją, ale świadczy także usługi cateringowe dla firm, organizuje imprezy okolicznościowe oraz bankiety. Nadzwyczaj zdrowe i smaczne posiłki, bogate menu to atuty restauracji Tre Piani.

Fotorelacja

catering
wrocław
imprezy okolicznościowe
bankiety
sushi
restauracja