Podobne artykuły

 • Blisko 3 mln zarejestrowanych drobnych przedsiębiorców

  Takich danych GUS dawno nie odnotowywał - liczba zarejestrowanych jednoosobowych firm na koniec września 2017 r. sięgnęła niemal 3 mln. Co więcej, równolegle do grona zarejestrowanych, na górę pną się i zarobki mikroprzedsiębiorców.

 • Fatalna sesja na GPW

  Od początku tygodnia na warszawskim parkiecie sentyment wyraźnie się ochłodził, dlatego nastroje przed czwartkową sesją nie były optymistyczne. Z otoczenia globalnego nie pojawiły się istotne impulsy dla handlu, więc należało się spodziewać neutralnego otwarcia. Rzeczywistość okazała się trochę gorsza ze względu na słabszy od oczekiwań wynik kwartalny PKN Orlen. Oprócz sporego spadku kursu PKN skutkiem była także przecena Lotosu na efekcie WIG20 stracił blisko pół procent.

 • Impas na negocjacjach między krajami UE ws. pracowników delegowanych

  Państwa UE nadal nie porozumiały się co do kluczowych zapisów planowanej nowelizacji unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych. Kwestia sporna dotyczy m.in. maksymalnego okresu delegowania okresu przejściowego dla nowych przepisów.

 • Energetyka węglowa generuje miliardowe koszty zdrowotne

  W Europie energetyka węglowa odpowiada za ok. 23 tys. przedwczesnych zgonów rocznie generuje koszty zdrowotne sięgające 63 mld euro - wynika z raportu "Europe's Dark Cloud". na Polsce umiera przedwcześnie ponad 40 tys. osób z powodu zanieczyszczeń powietrza.

Dodany przez Waldemar Treliński, czwartek, 19 02 2014

Restauracja sushi

Moda na kuchnię japońską oraz legendarne sushi przybyła do Wrocławia wraz z menadżerami otwieranych tu co rusz firm koreańskich, tajwańskich, japońskich i wreszcie chińskich.

Dobra restauracja japońska to restauracja Hanami. Położona przy ulicy Czystej we Wrocławiu serwuje wyborne a także wykwintne dania z surowych ryb a także owoców morza. Restauracja japońska Hanami oferuje dodatkowo usługi cateringowe, obsługuje bankiety firmowe oraz imprezy okolicznościowe.

Wraz z ciągle wzrastającą ilością gości zagranicznych we Wrocławiu zaczęły otwierać się jak grzyby po deszczu coraz to nowe lokale gastronomiczne i restauracje. Nowi biznesmeni przybywający z państw o innych kulturach chcą jeść swoje własne posiłki tym bardziej, iż polski catering, polska gastronomia i polskie firmy cateringowe nie mają zbyt dużo interesującego do zaproponowania.

Rozwijający się nadzwyczaj ekspansywnie biznes we Wrocławiu, spotkania firmowe, powstające firmy - wszystko to spowodowało wzrost zapotrzebowania na profesjonalne usługi cateringowe, które zaopatrzą w żywność imprezy okolicznościowe czy bankiety firmowe. Firma cateringowa o tradycyjnym profilu działalności, robiąca klasyczne pierogi, bigos albo gołąbki przestaje mieć już dziś sens bycia na rynku.

Moda na kuchnię włoską spowodowała, że we Wrocławiu otwarto kolejną włoską restaurację o nazwie Tre Piani. To gustowny i przepięknie zlokalizowany lokal tuż przy ulicy Świdnickiej. Lokal jest restauracją, ale świadczy także usługi cateringowe dla firm, organizuje imprezy okolicznościowe oraz bankiety. Nadzwyczaj zdrowe i smaczne posiłki, bogate menu to atuty restauracji Tre Piani.

Fotorelacja

catering
wrocław
imprezy okolicznościowe
bankiety
sushi
restauracja