Dodany przez Mirosław Popławski, czwartek, 01 02 2014

Obsługa ślubów i wesel

Przedsiębiorstwo Igramacatering działa jako wypożyczalnia krzeseł, na różnego rodzaju szkolenia, prezentacje, imprezy, wesela.
Oferowane namioty imprezowe, namioty weselne czy też namioty bankietowe posiadają powierzchnię trzydziestu sześciu metrów kwadratowych.
Namioty weselne są w kształcie kwadratu o wymiarach 6m x 6m.
Namioty bankietowe posiadają na dwóch bokach okno i wejście.
Namioty weselne można w bardzo prosty sposób łączyć z halą namiotową lub ze sobą.
Firma Igramacatering w swojej ofercie posiada kompletne zaplecze do organizowania bankietów, szkoleń, imprez plenerowych. Firma wynajmuje również komplety piwne (stół + ławy), stoły, obrusy, krzesła, zastawy stołowe, sztućce.
Wynajem namiotów to bardzo popularna i niedroga oferta dla młodych par, które chcą urządzić ślub bądź bankiet na świeżym powietrzu.
Wynajmowane przez firmą Igramacatering hale namiotowe są najwyższej jakości.
Przęsła można dowolnie dokładać. Długość minimalna to pięć metrów a maksymalna to czterdzieści pięć m.
Hale namiotowe wynajem mają szerokość niezmienną dwunastu m, a długość zależną od zapotrzebowań klienta.
Dach hal namiotowych wykonany jest z płótna odbijającego promienie słoneczne.
Firma Igramacatering istnieje na rynku od 2000 roku i zajmuje się wynajmem na różne imprezy namiotów, hal namiotowych, krzeseł.

Oryginalną koncepcją w naszej ofercie są hale magazynowe zestawione na bazie namiotów. W czasie zimowym, a więc wtedy, kiedy zazwyczaj zwiększa się popyt firm na powierzchnię magazynową jesteśmy w stanie zbudować dla Państwa specjalistyczny namiot magazynowy wolnostojący czy namiot magazynowy do ulokowania w tradycyjnym magazynie. Niebagatelną oszczędnością jest wtedy ogrzewanie tylko samego namiotu magazynowego a nie całej hali magazynowej.

Fotorelacja

hale
namioty
catering
imprezy