Podobne artykuły

 • Morawiecki: Nie wykluczam ponownej nowelizacji tegorocznego budżetu

  Nie wykluczam ponownej nowelizacji tegorocznego budżetu - poinformował wicepremier, minister rozwoju finansów Mateusz Morawiecki. Wskazał, że resort finansów chce wykorzystać dobrą sytuację budżetu do "realizacji zobowiązań z przeszłości".

 • Sztuczna inteligencja spowoduje wybuch nowych miejsc pracy?

  Sztuczna inteligencja (AI) był teraz dziś częścią rzeczywistości biznesowej, a na najbliższych latach należy spodziewać się, że na znaczącym stopniu będzie decydować o konkurencyjności firm. Aż 37 proc. przedsiębiorstw teraz na tej chwili wykorzystuje sztuczną inteligencję dzięki dostępnym na rynku rozwiązaniom jak np. CRM. Kolejnych 22 proc. planuje zrobić to na najbliższym czasie.

 • Za zakupy na internecie zapłacisz później

  Klienci kupujący na sklepach internetowych będą mogli skorzystać z odroczonej płatności, co na praktyce oznacza, że za zakupy z e-sklepu zapłacą dopiero 2 tygodnie po ich dostawie.

 • Rewizje u byłych członków zarządu chorwackiego koncernu Agrokor

  Ponad 300 chorwackich policjantów prowadziło na poniedziałek rewizje na ok. 60 miejscach na ramach operacji przeciwko byłemu zarządowi koncernu rolno-spożywczego Agrokor - największej prywatnej firmy na Chorwacji.

Dodany przez Waldemar Treliński, czwartek, 09 01 2014

Gastronomia w Krakowie

Wraz ze stale zwiększającą się liczbą gości zagranicznych w Krakowie zaczęły powstawać coraz to nowe lokale gastronomiczne i restauracje w Krakowie oferujące rewelacyjne jedzenie Kraków.

Nowi menadżerowie przyjeżdżający z państw o odmiennych kulturach chcą jeść swoje własne posiłki tym bardziej, iż polski catering, polskie firmy cateringowe i polska gastronomia nie mają do zaoferowania zbyt wiele interesującego.

Moda na kuchnię japońską a także legendarne sushi przybyła do Krakowa wraz z menadżerami otwieranych tu co chwila zakładów koreańskich, japońskich, tajwańskich i wreszcie chińskich. Dobra restauracja japońska zlokalizowana przy ulicy Mariackiej w Krakowie serwuje wykwintne oraz wyborne dania z owoców morza a także surowych ryb. Restauracja japońska  oferuje dodatkowo usługi cateringowe, obsługuje imprezy okolicznościowe oraz bankiety firmowe.

Moda na kuchnię włoską poskutkowała tym, że w Krakowie otworzono nową włoską restaurację. To klasyczny i świetnie usytuowany lokal tuż przy ulicy Świdnickiej. Lokal jest restauracją, lecz świadczy również usługi cateringowe dla firm, organizuje imprezy okolicznościowe a także bankiety. Nadzwyczaj zdrowe i smaczne posiłki, rozbudowane menu to atuty tej restauracji.

Rozwijający się niezwykle ekspansywnie biznes w Krakowie, powstające firmy, spotkania firmowe - wszystko to zaowocowało wzrostem zapotrzebowania na profesjonalne usługi cateringowe, które zaopatrzą w żywność bankiety firmowe lub imprezy okolicznościowe. Firma cateringowa o klasycznym profilu funkcjonowania, przygotowująca klasyczne pierogi, gołąbki albo bigos przestaje mieć już dziś na rynku rację bytu.

Gdzie smacznie zjeść w Krakowie? Zajrzyj na portal Kraina Smaku.

Fotorelacja

restauracja
restauracje
kraków