Dodany przez Waldemar Treliński, czwartek, 09 01 2014

Gastronomia w Krakowie

Wraz ze stale zwiększającą się liczbą gości zagranicznych w Krakowie zaczęły powstawać coraz to nowe lokale gastronomiczne i restauracje w Krakowie oferujące rewelacyjne jedzenie Kraków.

Nowi menadżerowie przyjeżdżający z państw o odmiennych kulturach chcą jeść swoje własne posiłki tym bardziej, iż polski catering, polskie firmy cateringowe i polska gastronomia nie mają do zaoferowania zbyt wiele interesującego.

Moda na kuchnię japońską a także legendarne sushi przybyła do Krakowa wraz z menadżerami otwieranych tu co chwila zakładów koreańskich, japońskich, tajwańskich i wreszcie chińskich. Dobra restauracja japońska zlokalizowana przy ulicy Mariackiej w Krakowie serwuje wykwintne oraz wyborne dania z owoców morza a także surowych ryb. Restauracja japońska  oferuje dodatkowo usługi cateringowe, obsługuje imprezy okolicznościowe oraz bankiety firmowe.

Moda na kuchnię włoską poskutkowała tym, że w Krakowie otworzono nową włoską restaurację. To klasyczny i świetnie usytuowany lokal tuż przy ulicy Świdnickiej. Lokal jest restauracją, lecz świadczy również usługi cateringowe dla firm, organizuje imprezy okolicznościowe a także bankiety. Nadzwyczaj zdrowe i smaczne posiłki, rozbudowane menu to atuty tej restauracji.

Rozwijający się niezwykle ekspansywnie biznes w Krakowie, powstające firmy, spotkania firmowe - wszystko to zaowocowało wzrostem zapotrzebowania na profesjonalne usługi cateringowe, które zaopatrzą w żywność bankiety firmowe lub imprezy okolicznościowe. Firma cateringowa o klasycznym profilu funkcjonowania, przygotowująca klasyczne pierogi, gołąbki albo bigos przestaje mieć już dziś na rynku rację bytu.

Gdzie smacznie zjeść w Krakowie? Zajrzyj na portal Kraina Smaku.

Fotorelacja

restauracja
restauracje
kraków